O nas

Drukarnia Wielkoformatowa LAMBIT to dynamicznie rozwijający się zespół z dużym doświadczeniem w świecie druku i reklamy.

Specjalizujemy się w obsłudze klienta typu „full service” poczynając od przygotowania projektu, pomocy przy doborze lokalizacji, wykonaniu konstrukcji, po druk i montaż gotowych reklam na terenie całego kraju, również specjalizujemy się w obsłudze dużych agencji reklamowych, sieci handlowych, usługowych i największych marek w Polsce.

Nasz park maszynowy i największe maszyny na rynku (druk do szerokości 5 metrów) pozwalają nam na druk w bardzo dobrej jakości, w dużych ilościach przy zachowaniu korzystnej ceny.

Nasze usługi cechuje wysoka jakość oraz krótkie terminy realizacji.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferta

Oferujemy druk na następujących materiałach

Frontlit

Materiał banerowy (baner) o zadruku jednostronnym, stosowany do długo i krótkookresowych ekspozycji wewnętrznych jak i zewnętrznych . Bryty tego materiału po wydruku mogą być łączone tworząc reklamę wielkiego formatu o powierzchni nawet kilkuset metrów kwadratowych. W zależności od sposobu montażu oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzewy, oczka, tunele (kieszenie, rękawy), docięcie na ostro.

Siatka banerowa (Mesh)

Siatka o zadruku jednostronnym, wykonana na bazie tkaniny poliestrowej z powłoką PCV, przepuszczająca powietrze i promienie słoneczne. Stosuje się ją w miejscach o dużym naporze wiatru, na budynkach firm tak aby nie zasłaniać światła. Materiał bardzo dobrze nadaje się do łączenia nawet w kilkuset metrowe powierzchnie (elewacje budynków, wolnostojące konstrukcje). Sposoby wykończenia: zgrzewy, oczka, tunele.

Blockout jednostronny

Materiał banerowy (odmiana frontlitu z wbudowaną pomiędzy warstwami ciemną przekładką). Wbudowany Bloker (separator) zapobiega przenikaniu światła i promieni słonecznych, dzięki czemu nie jest widoczna konstrukcja, na której montowany jest baner (blockout). Zależnie od sposobu montażu oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzewy, oczka, tunele (kieszenie, rękawy), docięcie na ostro.

Blockout dwustronny

Materiał banerowy z wbudowaną pomiędzy warstwami ciemną przekładką z możliwością zadruku dwustronnego . Wbudowany separator zapobiega przenikaniu światła. Materiał pozwala na druk reklamy po obu stronach, dzięki czemu obie powierzchnie są doskonale czytelne. Idealnie nadaje się jako reklama eksponowana nad głowami odbiorców (pasaż handlowy, nad ulicą, nad chodnikiem). Wykończenia: zgrzewy, oczka, tunele (kieszenie, rękawy), docięcie na ostro.

Folia monomeryczna błyszcząca

Materiał przeznaczony do aplikacji wyłącznie na płaskie powierzchnie (szklane, metalowe, twarde tworzywa PCV). Jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów przy druku wielkoformatowych reklam. Folia doskonale sprawdza się w okresowych promocjach i oznaczeniach punktów sprzedaży. Łatwa w aplikacji, odporna na warunki atmosferyczne. W celu przedłużenia trwałości rekomendowane użycie folii zabezpieczającej (laminatu walcowanego).

Folia monomeryczna matowa

Folie monomeryczne to podstawowe podłoże wykorzystywane w druku wielkoformatowym. Są to białe, samoprzylepne folie o szerokich możliwościach stosowania, charakteryzujące się dużym nasyceniem barw. Dedykowana przede wszystkim w miejscach o sztucznym oświetleniu typu hipermarkety, galerie handlowe. Matowość powoduje ,iż światło sztuczne nie odbija się na wydruku. W celu przedłużenia trwałości rekomendowane użycie folii zabezpieczającej (laminatu walcowanego).

Folia OWV (One Way Vision)

Jest to perforowana folia z otworami przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub ekspozycje na witrynach sklepowych. Folia przepuszczająca światło, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz – dzięki niewielkim otworom. Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz umożliwia kontakt ze światem zewnętrznym.

Papier billboardowy

Materiał do druku billboardów, przeznaczony do krótkookresowych ekspozycji zewnętrznych, głównie na tablicach billboardowych (najczęściej 5,04×2,38 m lub 6×3 m). Specjalna struktura materiału pomimo oddziaływania wilgoci (deszcz, śnieg)minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych. W celu ułatwienia wyklejenia, drukowany w brytach. Niebieski podkład spełniający funkcję filtra, zapobiega prześwitywaniu grafik poprzednio naklejonych. Papier należy oglądać z kilku metrów.

Citylight

Citylight to tablica ogłoszeniowa niewielkich rozmiarów zazwyczaj podświetlana, umieszczana w najbardziej uczęszczanych miejscach miast takich jak pasaże handlowe, deptaki, dworce kolejowe, przystanki komunikacji publicznej.
Oprócz funkcji reklamowej citylighty mogą stanowić element miejskiego krajobrazu.
Nośnikiem tej reklamy jest materiał na bazie papieru do druku jednostronnego.
Standardowy wymiar citylightu 120 cm na 180 cm.

Backlight

Backlight to specjalny winylowy materiał z zastosowaniem do podświetleń. Idealnie rozprasza i przepuszcza światło. Wydrukowany metodą podwójnego krycia oddaje żywe, nasycone kolory. Najczęściej montowany w kasetonach ze światłem umieszczonym z tyłu, widoczny w dzień i nocy.

Płyty PCV

Płyta PCV jest lekka, z powodzeniem można wykorzystać ją wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, idealnie nadaje się do druku wszelkiego rodzaju grafik reklamowych oraz dekoracyjnych. Wydruki są trwałe, a same płyty są nieprzezroczyste o białej powierzchni. Płyty są wodoodporne i dostępne w różnych grubościach: 2, 3, 4, 5 i 10 mm.

Roll-Up

Block-Out polipropylenowy to idealne rozwiązanie na materiał roll upu. Jest on nie tylko elegancki, ale także dobry jakościowo, ponieważ składa się z trzech warstw opartych na mocnym połączeniu polipropylenu z poliestrem (PP+PET+PP).  Doskonale się prezentuje, a jego kolory nie bledną i nie przepuszczają nawet silnego światła.

Realizacje

Nasze przykładowe prace

Nasze zaplecze

Maszyny na których drukujemy spełniają najwyższe wymagania. Dzięki temu druk jest trwały i pełen koloru!

[layerslider id=”4″ /]

Kontakt

Siedziba firmy
– adres
do korespondencji

Lambit – drukarnia wielkoformatowa
ul. Kopanina 25
60-105 Poznań

Dane firmy

LAMBIT Tomasz Ratajczak
ul. Spokojna 2a
62-052 Głuchowo
NIP 783-150-83-83
Regon 634253204

Dział handlowy

Maciej Rajchelt
m.rajchelt@lambit.pl
tel. 511 518 271

Napisz do nas