O NAS

Drukarnia Wielkoformatowa LAMBIT to dynamicznie rozwijający się zespół z dużym doświadczeniem w świecie druku i reklamy.

Specjalizujemy się w obsłudze klienta typu „full service” poczynając od przygotowania projektu, pomocy przy doborze lokalizacji, wykonaniu konstrukcji, po druk i montaż gotowych reklam na terenie całego kraju, również specjalizujemy się w obsłudze dużych agencji reklamowych, sieci handlowych, usługowych i największych marek w Polsce.

OFERTA CZYSZCZENIA PARĄ WODNĄ

Czystość – to pożądany atut każdego domu, hotelu i przedsiębiorstwa. Z naszą firmą Lambit zadbasz o estetykę i higienę kostki brukowej, dachu i wielu innych powierzchni – a to wszystko bez użycia środków chemicznych.

Zajmujemy się czyszczeniem parą wodną o temperaturze 180 °C, ciśnieniu roboczym do 75 barów oraz wydatku pary wodnej 4kg/minutę.

W SKŁAD NASZYCH USŁUG WCHODZĄ M.IN.:

Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa to jeden z najtrwalszych materiałów. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych – jednak przed zabrudzeniami ciężko ją ochronić. Brud, ślady opon, plamy oleju, mech, ślady po smole lub po farbach – skutecz­nie usuniemy je wszystkie. Niezależnie od rodzaju zabrudzenia, gwarantujemy efektywne czyszczenie kostki brukowej.

Czyszczenie dachów

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem dachów blaszanych, cemento­wych i ceramicznych. Usuniemy nawet najtrudniejsze zabrudzenia takie jak śla­dy sadzy lub zacieki z rdzy.

Usuwanie graffiti

Niechciane napisy markerami, ślady flamastrów, czy farby – przy pomocy pary wodnej z powodzeniem je usuniemy. Posiadamy odpowiedni sprzęt aby po­radzić sobie z nimi na każdym podłożu – ścianach z cegły, pustaków, tynkach o różnej fakturze.

Usuwanie tłustych śladów i plam oleju

Myjka parowa zaprowadzi sterylną czystość nawet w warsztacie czy zakładzie przemysłowym. Poradzimy sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami – plamami oleju, śladami opon, wszelkimi tłustymi substancjami.

Usuwanie gum do żucia

Parownice świetnie sprawdzają się również w usuwaniu gum do żucia. Wytwa­rzana przez urządzenia sucha para to najskuteczniejszy środek w walce z nie­chcianymi lepkimi plamami. Nie stwarzając ryzyka uszkodzenia powierzchni pozbędziemy się niepożądanego elementu.

Realizacje

Nasze przykładowe prace

Kontakt

Siedziba firmy
– adres
do korespondencji

Lambit – Serwis
ul. Kopanina 25
60-105 Poznań

Dane firmy

LAMBIT Tomasz Ratajczak
ul. Spokojna 2a
62-052 Głuchowo
NIP 783-150-83-83
Regon 634253204

Dział usług

Krzysztof Czapla
tel. 884 887 699
k.czapla@lambit.pl

Paweł Czapla
tel. 884 887 993
p.czapla@lambit.pl

Napisz do nas